#pokapake #wykopaka

Szanowne Mirki, proszę przestać otwierać paki bo mamy zwycięzcę… @rumapark jesteś Nadmirkiem xD

Przede wszystkim, dziękuję za trafienie ZE WSZYSTKIM na bazie dość skromnego opisu. Gry nawet nie mam co komentować bo planowałem sobie zrobić selfmikołaja w tym temacie a tu psikus xD WIELKIE DZIEKI! Książkę mam i jest świetna, więc jeśli się nie obrazisz chętnie oddam do lokalnej biblioteki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) lub zrobimy jakieś ciekawe rozdajo.

Ale od poczatku…. Co do samej paki, trafiłeś idealnie bo otwierając zdalnie z apki przy klawiaturze była mama z 3 młodych chłopaków więc sobie na #cycki popatrzyli xD (pic w komentarzu). Byłem akurat po pierwszej w życiu siłce i nie czuje rąk, a sama paczka ważyła z 15 kg xD to na starcie zwiastowało niezłe heheszki xD

Po zapoznaniu się z bardzo wysublimowanym humorem (w moim typie xD) zabrałem się za odparowywanie… Pierwsza warstwa wyjaśniła (częściowo) temat wagi. Już wiem, że różowa w tym tygodniu ma sporo cebulowej do ugotowania xD

Kolejna warstwa (po solidnym zabezpieczeniu) to piękny worek, a w środku KOSMICZNY (a może raczej GWIEZDNY) prezent <3 Mega gierka, super książka, tona cuksów i… PEPE. Niniejszym przysięgam kontynuować tradycję i przekazać go kolejnym pokoleniom w kolejnej edycji.

Bogaty w treść list pisany fikuśnym fontem tylko zwieńczył całą piękna paczkę. Jesteś Super Mikołaj Mireczku. Wszystkiego dobrego w te święta!

Więcej fotek w komentarzach!

#starwars #gwiezdnewojny #grazynacore